Developerská činnost 

Rekonstrukcí a výstavbou budov určených k bydlení se zabýváme od roku 2014. Vždy klademe důraz na kvalitní architektonické řešení, proto spolupracujeme jak s renomovanými architektonickými kancelářemi, tak architekty, kteří našim záměrům dají novou dynamiku využitím inovativních řešení. Při výstavbě je pro nás samozřejmostí dodržování platné legislativy a nejnovějších norem, aby byly naše stavby vždy šetrné k životnímu prostředí a měly nízké provozní náklady.

V našich projektech jsme nakloněni využití prvků chytrých domů pro maximální komfort osob a ekonomickou i energetickou efektivitu s cílem minimalizace zátěže pro životní prostředí.

Samozřejmostí je u nás realizace interiéru, včetně dílčích úprav dispozic dle přání zákazníka, aby byt splňoval veškeré jeho požadavky, a my mohli pro něj vytvořit domov podle jeho představ.

Připravované projekty

Aktuálně připravujeme výstavbu tří nových bytových domů v okrese Zlín. Mezi prvními bude bytový dům na ulici Cyrilometodějská ve Valašských Kloboukách. Komplex bytového domu je navržen jako bydlení určené rodinám s dětmi s vnitřním traktem podporující komunitní životní styl.

Bližší informace budeme postupně zveřejňovat na našem webu, jakmile procesy spojené s povolením stavby postoupí do další fáze. Zájemci budou mít možnost shlédnout vizualizace nemovitosti i konkrétního bytu a vybraný byt si rezervovat. 

ks

Více bytových jednotek

Valašské Klobouky

Přímo v centru města

 

Klobouky Cyrilomedodejska

Více bytových jednotek

Valašské Klobouky

Cyrilometodějská ulice

 

slavicin

Více bytových jednotek

Slavičín

Přímo v centru města

 

+420 731 621 161

bezdek@oba-mont.cz

kontaktujte nás

Zaujal vás některý byt a máte zájem o prohlídku a více detailů, tak nás neváhejte kontaktovat.