Bytový dům – Cyrilometodějská

Valašské Klobouky

Moderní bytový dům

Moderní třípodlažní bytový dům na ulici Cyrilometodějská ve Valašských Kloboukách, nabízí atraktivní bydlení blízko centra města. Komplex bytového domu je navržen jako bydlení určené rodinám s dětmi s vnitřním traktem podporující komunitní životní styl.

Novostavby budou nabízeny v konfiguraci dle přání zákazníka. Standard je u nás vybavení bytu kuchyňskou linkou se základními spotřebiči, montáž podlahových krytin, interiérových dveří, vybavení koupelny a WC dle přání zákazníka. 

Dispozice: 1+kk, 2+kk, 3+kk Počet bytů: 16
Zahájení stavby:

1. 4. 2023

Energetická náročnost: B
Ukončení stavby: 30. 6. 2024 Aktuální průběh stavby: ve výstavbě
K nastěhování: 30. 6. 2024 Lokalita: Valašské Klobouky

 

Zvolte prosím podlaží

Bytový dům – Cyrilometodějská
1. NP 2. NP 3. NP

3. NP

Atraktivní lokalita

Poloha bytového domu na ulici Cyrilometodějské zajišťuje pěší dostupnosti do centra města Valašských Klobouk. Toto krásné historické město založené roku 1341 je přirozeným spádovým centrem jižního Valašska a od roku 2003 má město statut obce s rozšířenou působností. Valašské Klobouky se nachází v severním cípu CHKO Bílé Karpaty, která byla v roce 1996 vyhlášena biosférickou rezervací UNESCO.

V nejbližším okolí bytového domu se pak nachází kompletní občanská vybavenost: obchody, zdravotní středisko, lékárna, škola, školka, MHD atd. Parkování je zajištěno ve dvoře, kde se nachází i odpočinková zóna.

 

Valašské Klobouky

Fotogalerie projektu – exteriéry

 

+420 774 162 414

info@oba-mont.cz

Kontaktujte nás

15 + 10 =

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, GDPR.